MODERNIZACJA PRZEDSZKOLNEGO PLACU ZABAW

Aktualizacja informacji z dnia 08.02.2022

SZANOWNI RODZICE 🙂

PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE ZOSTAŁ DOKONANY TECHNICZNY ODBIÓR NASZEGO NOWEGO PLACU ZABAW. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM I SYMPATYKOM PRZEDSZKOLA W ZAANGAŻOWANIE SIĘ PRZY ZBIERANIU PODPISÓW POPARCIA NASZEGO PROJEKTU ZGŁOSZONEGO PRZEZ DYREKCJĘ PRZEDSZKOLA W BUDŻECIE OBYWATELSKIM MIASTA ŚWINOUJŚCIE NA ROK 2021. TERAZ NASZE PRZEDSZKOLAKI MOGĄ CIESZYĆ SIĘ Z NOWEGO SPRZĘTU REKREACYJNEGO. JEST JUŻ NOWOCZEŚNIE I BEZPIECZNIE, A NA WIOSNĘ BĘDZIEMY DOSIEWAĆ TRAWĘ, ABY BYŁO ZIELONO I PRZYJEMNIE 🙂

===============================================================

Pierwszym etapem modernizacji przedszkolnego było wygranie, dzięki sympatykom naszego przedszkola, możliwości realizacji projektu ,,Nowoczesny i Bezpieczny Plac Zabaw„. Ma on być spełnieniem marzeń dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 10 „Kolorowy Świat”. W ramach projektu wykonane zostanie ok. 100 m2 bezpiecznej nawierzchni zabezpieczającej ewentualne upadki dzieci, a plac zostanie doposażony w nowe elementy. Dzieci będą miały idealne miejsce do spędzania czasu poprzez aktywny wypoczynek, zabawę, rekreację i rozwój ruchowy. Szacowany całkowity koszt realizacji projektu to 300 tys. złotych.

Obecnie wybrano spośród zgłoszonych oferentów projektanta, który we współpracy z dyrekcją przedszkola i przedstawicielami Rady Rodziców zaprojektuje zmodernizowany plac zabaw dla naszych przedszkolaków.

Ewa Brzozowska