Kochane Muchomorki!Kochani Rodzice!

Dzisiaj spotykamy się po raz ostatni przed wakacjami.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w naszych „zdalnych zajęciach”.Było trochę dziwnie, na pewno inaczej, ale mamy nadzieję, że ciekawie. Zapraszamy Was kochani do zaglądania na stronę internetową naszej grupy i naszego przedszkola, do przypominania i powtarzania naszych propozycji zajęć i zabaw.

Wakacje i lato to niewątpliwie czas odpoczynku i relaksu. Ale piosenka, wierszyk czy ciekawa zabawa przez nas zaproponowana na pewno może ten czas umilić. Przez zabawę – uczycie się, zabawa to najciekawsza forma zdobywania wiadomości.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizowaniu w czasie epidemii, w zaciszu domowym zabaw ze swoim dzieckiem. Rodzice są pierwszymi nauczycielami dziecka, a w tych trudnych czasach są jedynymi Nauczycielami. My starałyśmy się wskazywać tylko kierunek pracy, odpowiedni dla naszych dzieci.

Bardzo, bardzo dziękujemy! Było ciężko, było trudno, ale daliśmy radę. Mamy nadzieję, że nasze propozycje przyczyniły się do wszechstronnego rozwoju dzieci.

Głęboko wierzymy, że wszyscy spotkamy się we wrześniu w naszej nowej sali. Życzymy słonecznych , bezpiecznych i pięknych wakacji !!! Czekamy na pozdrowienia od Was!!!

Do zobaczenia!!!

Panie z grupy „Muchomorki” – p. Ela, p. Grażynka i p. Kasia.

Elżbieta Łukomska