🌸 Drodzy rodzice,kochane dzieciaczki🌸

Dzisiejsze propozycje zajęć były ostatnimi zajęciami w tym roku szkolnym. Gratulujemy dzieciom że wytrwały i pięknie uczyły się , rodzicom bardzo dziękujemy że pomagali nam i pracowali z dziećmi w domu.
Wydaje się że tak niedawno był początek roku. Rok szkolny bardzo szybko minął, był pełen pracy i …niespodzianek. Przedszkole było dla dzieci drugim domem, sporo godzin tu spędzały, bawiły się, zawiązały przyjaźnie, uczyły się ciekawych rzeczy, poznawały świat, uczyly się funkcjonowania w grupie, zasad postępowania, kultury osobistej, czasami zmagały się z porażką ale świętowały tez sukcesy😁
Mamy nadzieję że wszyscy będziemy miło wspominać ten czas. Starałysmy się jak najlepiej przygotować dzieciaczki do podjęcia nauki w pierwszej klasie. Niestety w tym procesie przeszkodził nam wirus. Ale najważniejsze że kontynuacja nauki była w domu, że dzieci były pod opieką najlepszych nauczycieli- rodziców.
Życzymy więc zasłużonego odpoczynku i cieplutkich, słonecznych, wspaniałych wakacji.
Proszę jeszcze zaglądać na stronę internetową i naszą Motylków, powiadomimy państwa w jaki sposób nastąpi rozdanie dyplomów i nagród dla dzieci.
Serdecznie pozdrawiamy
Pani Ania i Lidzia

Anna Tamaka