DYŻUR LETNI 2022 – WAŻNE INFORMACJE

UWAGA, DYŻUR LETNI W LIPCU I SIERPNIU ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W SIEDZIBIE PRZEDSZKOLA PRZY UL. MONTE CASSINO 24

aktualizacja z dnia 08 kwietnia 2022r.

W OKRESIE OD 20 KWIETNIA OD GODZINY 8.00 DO 06 MAJA DO GODZINY 15.00 ODBĘDZIE SIĘ NABÓR KART NA DYŻUR LETNI 2022. WYPEŁNIONE KARTY PROSIMY SKŁADAĆ BEZPOŚREDNIO W BIURZE PRZEDSZKOLA ZA POTWIERDZENIEM W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE. KARTY ZŁOŻONE PO TERMINIE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Informujemy, że zgodnie z arkuszem organizacji pracy przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 przerwa wakacyjna planowana jest na miesiąc lipiec. W tym czasie nasze przedszkole będzie zamknięte.

Jeśli niezbędna będzie opieka przedszkola nad Państwa dzieckiem w miesiącu lipcu, możecie Państwo skorzystać z dyżuru letniego-miejskiego i zapisać dziecko do przedszkola Miejskiego nr 3 ,,Pod Żaglami”, ul.Batalionów Chłopskich 5. W tym celu składacie Państwo kartę na dyżur w naszym przedszkolu.

W miesiącu sierpniu dyżur pełni nasze przedszkole. Aby skorzystać z opieki nauczycieli dyżurnych, także należy złożyć odrębnie kartę na dyżur letni na miesiąc sierpień.

Warunkiem przyjęcia dziecko na dyżur jest brak zaległości w opłatach za przedszkole oraz złożenie karty w podanym powyżej terminie.

Ewa Brzozowska